Partneři

MBK REAL - Logotype

MBK REAL

Realitní společnost MBK Real vznikla v roce 2010 jako divize společnosti MBK Consulting, s.r.o. Po 2-leté zkušenosti v realitní frančízové síti, se vydala vlastní cestou, jejímž cílem je individuální a vstřícný přístup ke klientům, který vede k rozvoji referenčního byznysu. Kromě realitní činnosti zajišťuje celkový právní servis spojený s prodejem/pronájmem nemovitosti a úzce spolupracuje s odborníky, kteří zajišťují poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a kompletní zpracovávání úvěrových a pojišťovacích produktů. MBK REAL je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR (dále jen ARK ČR), která je největším profesním sdružením odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Od května 2011 vlastní Certifikát jakosti ISO 9001:2008, osvědčení zajišťující kvalitu v oboru „Realitní činnost a kompletní správa objektů“. Prioritou společnosti je poskytování kvalitních a komplexních služeb orientovaných na potřeby klienta.

Webová stránka

INFINIT, S.R.O. - Logotype

INFINIT, S.R.O.

Wellness centra Infinit vznikla proměnou jednoho velkého snu ve skutečnost. Zrodila se tak síť wellness center, která poskytují svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness. Základ péče tvoří vstřícný a usměvavý personál, důraz na čisté prostředí a odborníci z řad masérů i trenérů. Relaxační centra Infinit jsou samostatnou součástí hotelových komplexů a disponují tedy bohatými zkušenostmi se zahraniční i firemní klientelou. Všem svým zákazníkům poskytuje Infinit služby na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí. V Praze má Infinit tři pobočky a jednu restauraci, v Brně chystá otevření již třetí pobočky.

Webová stránka

RHK BRNO - Logotype

RHK BRNO

Regionální hospodářská komora Brno je samostatným právním subjektem v rámci sítě Hospodářské komory České republiky. Je zapsána v obchodním rejstříku. Byla zřízena na základě Zákona 301/1992 Sb. o Hospodářské a Agrární komoře. Slouží k podpoře podnikatelských aktivit, k prosazování a ochraně zájmů členských firem. RHK Brno poskytuje služby a poradenství v oblasti vzdělávání, finančního poradenství, právního poradenství, exportního poradenství, celního poradenství, služby CzechPoint a pronájem vlastních prostor členským firmám.V roce 2012 získala ocenění Organizace roku.

OHK JIHLAVA - Logotype

OHK JIHLAVA

Okresní hospodářská komora Jihlava je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.

URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS - Logotype

URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS

Centrála společnosti URS Holdings se nachází ve Spojeném Království a nabízí služby pod unikátním konceptem Reliable Operational Safety. Koncepce spolehlivé provozní bezpečnosti se vyvinula z našich rozsáhlých zkušeností z řízení rizik a certifikaci systémů managementu, získané na základě spolupráce a díky rozmanitosti organizací po celém světě. Koncept Spolehlivé provozní bezpečnosti zahrnuje služby jako jsou certifikace systémů (ISO), certifikace produktů (CE), certifikace osob, školení, inspekční služby, revize technických zařízeních a další služby, které jsou nabízeny prostřednictvím firem URS Holdings ve vice než 35 zemích. URS Holdings provádí různé služby po celém světě a to na základě získaných akreditací. Každá akreditace je udržována samostatným právním subjektem s jednotným systémem řízení v rámci skupiny.