DIGITÁLNÍ MARKETING

Informace o školení:

Cítíte také potřebu zlepšit Vaši propagaci na internetu? 

Předběhnout konkurenci lze v dnešní době tak, že se na internetu budete orientovat v problematice tvorby reklam, návštěvnosti Vašich stránek, jejich vyhodnocením a řadě dalších nástrojů, které v podstatě nahradí částečně činnost obchodníků. A to je primárně šetření Vašich financí. K tomu Vám jistě pomůže účast na tomto školení.
V rámci kurzu od nás obdržíte studijní materiály a tipy pro Váš další seberozvoj v této oblasti a zejména Vám předáme mnohaleté zkušenosti našich odborníků z praxe.

Co se stane, když své rozhodnutí o účasti na tomto kurzu odložíte? 

 • Konkurence Vám stejně jako dnes sebere další podstatnou část Vašich potencionálních zákazníků. 
 • Marketing na internetu se velmi rychle vyvíjí a obstojí pouze ten, kdo něco umí a je připraven, což bez učení nejde. 
 • Výsledek po absolvování tohoto kurzu opravdu funguje. Nemalé % absolventů tohoto kurzu se k nám vrací na další pokročilé kurzy a s jistotou nás doporučují dál.

Pro koho je toto školení určené?

Školení je určené pro junior marketéry, kteří s danou oblastí začínají, nebo středně pokročilé, kteří kvůli svým pracovním povinnostem nemají čas udržovat si stále aktuální přehled v rychle se rozvíjejících marketingových disciplínách.

Co mi toto školení přinese?

Úplný začátečník získá dobrý přehled o současných možnostech propagace a marketingu na internetu
Pokročilý účastník získá upřesnění aktuálních informací (včetně vyvrácení řady mýtů, které o online marketingu stále panují) a velkou porci novinek, které se v online prostředí stále rychleji objevují. Všichni účastníci získají inspiraci a konkrétní náměty pro svou práci.
Dokážete dobře vyhodnotit současný stav vaší online propagace a rozumně a realisticky naplánovat konkrétní kroky k posunutí vašeho marketingu na vyšší úroveň. Školení je výborným krokem k nastartování online propagace firmy a pomůckou pro výběr správného směru a investic do vybraných online aktivit.

Co je náplní školení?

 • současné možnosti online marketingu – mapa kanálů a formátů propagace (PPC, SEO, emailing, sociální sítě, zbožové srovnávače, affilliate marketing) a pojmy, které dnes už musíte znát!
 • jak nastavit a hodnotit cíle firmy (práce s KPIs a nastavení cílů pro online marketingové aktivity),
 • konverze = úspěch – co znamenají a jak jich efektivně dosahovat, 
 • základ pro dobré pochopení online analytických nástrojů (Google analytics, Google search console a další),
 • jak fungují klíčové oblasti online marketingu:
  • základní principy fungování úspěšného webu / e-shopu z pohledu UX,
  • chování uživatelů na internetu a na vašem webu + ukázka nástrojů pro tvorbu heat map,
  • proč je důležité web stále optimalizovat pro uživatele a vyhledávače (SEO),
  • jak být stále v kontaktu a vytěžit maximum těch, kteří vás už znají (emailing a sociální sítě),
 • jak se při vyhodnocování dat nespálit a z čísel udělat jasné kroky k zlepšení,
 • základy segmentace uživatelů / zákazníků a výhody personalizované komunikace,
 • kam bychom měli dále investovat a kde vyhazujeme peníze + nejčastější a nejdražší chyby českých firem,
 • případové studie těch, kteří to dělají opravdu dobře (případové studie jsou obvykle vybírány s ohledem na obory v nichž působíte vy – účastníci kurzu, tak aby pro vás byly co nejvíce přínosné!).

V ceně zahrnuto:

Studijní materiály, osvědčení.

Místo konání:

 

ONLINE - více informací zde NÁVOD NA PŘIPOJENÍ ONLINE

Hodnocení účastníků školení:

Jako ředitel hospodářské komory se snažím pravidelně účastnit vybraných školení a sbírat tak podněty a zpětnou vazbu o jejich kvalitě. Aktuálně jsem byl přizván a měl jsem možnost absolvovat od MBK školení na téma Online marketing, a to v online podobě, což je v aktuálně panující „covid době“ jediná možnost, jak se i navzdory všem omezením nadále kvalitně vzdělávat. I když jsem se této formy poněkud obával, tak musím uznat, že ho společnost MBK zvládla podchytit organizačně i technicky velmi dobře a ke spokojenosti všech zapojených účastníků. Lektor vedl školení maximálně interaktivně, nechyběla vzájemná komunikace, dialog a řešení individuálních dotazů. Po technické stránce bylo možné efektivně komunikovat, byly podchyceny jednotlivosti jako upozornění na dotaz ze strany účastníků či doprovodná komunikace přes chat. Nechyběla samozřejmě ani studijní opora a doprovodné materiály ke školení, které byly sdíleny na monitoru. Když bych si odmyslel obrazovku, kterou jsem měl v té chvíli před sebou, tak jsem se cítil podobně jako na prezenčním školení, ovšem s tím rozdílem, že jsem byl v pohodlí své kanceláře a nemusel jsem se nikam přemisťovat. Dle mého názoru online školení dokáže konkurovat samotnému prezenčnímu školení a rozhodně nabízí v oblasti vzdělávání nový rozhled a možnosti. Osobně bych každému doporučil, aby se této formy v žádném případě neobával a vyzkoušel, ať už výše jmenované školení nebo jiné z široké nabídky MBK https://www.mbk.cz/skoleni-a-kurzy/prehled-skoleni

Ing. Tomáš PRCHAL, ředitel, OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA JIHLAVA

Termíny školení:
Datum:
Čas:
Místo:
Cena za 1 osobu:
02.12.2022
09:00 - 15:00
ONLINE
3.900 ,- + DPH 21%
19.01.2023
09:00 - 15:00
ONLINE
3.900 ,- + DPH 21%
27.02.2023
09:00 - 15:00
ONLINE
3.900 ,- + DPH 21%
03.04.2023
09:00 - 15:00
ONLINE
3.900 ,- + DPH 21%
16.05.2023
09:00 - 15:00
ONLINE
3.900 ,- + DPH 21%
21.06.2023
09:00 - 15:00
ONLINE
3.900 ,- + DPH 21%
Množstevní slevy pro osoby ze stejné společnosti:
Ceník 1 osoba 2 osoby 3 osoby více osob
Standardní 3.900,- 7.410,- 10.530,- na poptávku
Lektoři kurzu:
 Kamil Pavlíček

Kamil Pavlíček

Studoval na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity, obor Psychologie. Během studií byl členem a následně vedoucím týmu externí komunikace AIESEC Brno. Zá… Více

Mohlo by Vás také zajímat: