O nás

KDO JSME?

"Neprodáme Vám rybu, ale naučíme Vás rybařit!"

Moderní společnost plná nadšenců, s tradicí přes 30 let. Náš tým je složen z pečlivě vybraných odborníků, pro které je práce koníčkem. Vidíme příležitost tam, kde ostatní vidí hrozbu. Baví nás inspirovat, motivovat i předávat zkušenost a znalosti a nalézat s Vámi řešení. Pomáháme firmám i jednotlivcům a zanecháváme za sebou jasné "stopy".

Vzájemná zpětná vazba i pravidelná komunikace s klienty, kolegy i v týmu MBK je pro nás hnacím motorem.

Snažíme se nacházet ty nejlepší cesty a reagovat na stále rostoucí potřeby a požadavky našich klientů i obchodních partnerů. Hledáme nové možnosti i produkty a náš přístup vychází z praxe a vlastních zkušeností. Neustále rozšiřujeme portfolio našich služeb, a chceme poskytovat komplexní kvalitní poradenství a školení.

CO DĚLÁME?

Záběr máme široký - od školení, přes poradenství až k ISO normám.

ŠKOLENÍ A KURZY

ŠKOLENÍ A KURZY

„Jsme praktici - žádní uspávači hadů!“

Pořádáme odborná školení a kurzy, kde předáváme naše zkušenosti, rady a tipy. Neustále a rádi vzděláváme, školení zdokonalujeme a umíme provázat jednotlivá témata s podnikáním, reálným životem jednotlivců a firem. Obdržíte nejnovější informace, postřehy a často i naše know-how, a to jak prezenčně, tak online.

PODPORA FIREM

PODPORA FIREM

"Neprodáme Vám rybu, ale naučíme Vás rybařit“

FMEA, LEAN, 5S, GDPR, procesy, rizika, dotace....."Zaměřeno na efektivitu", tak by se dalo shrnout vše, co pro Vás můžeme udělat. Ať už si lámete hlavu s čímkoliv, sestavíme pro Vás nabídku na míru. Nebudeme si jen povídat, ale budeme s Vámi konat a výsledky uvidíte sami.

SYSTÉMY ISO

SYSTÉMY ISO

„ISO jako manažerská bible, ne papírová válka“

Abyste neměli horu papírů a dokumentů, které nikdo nepotřebuje, nechte si ISO zavést od nás. Je jedno, zda už nějaké ISO máte a chcete, aby sloužilo Vám, ne vy jemu. Zhodnotíme co máte, provedeme interní audit, navrhneme doporučení, a pomůžeme tam, kde to bude třeba.

ŠKOLENÍ NA MÍRU

ŠKOLENÍ NA MÍRU

"Prakticky a u Vás je to vždycky nejlepší!"

Pokud chcete mít lektora jen pro sebe, uspořádejte školení u Vás ve firmě. Můžete si vybrat jakékoliv školení z naší nabídky, a nebo Vám připravíme obsah přesně podle vašich představ a aktuálních potřeb. Od jednodenních školení až po komplexní akademie, rozsah i termín školení si zvolíte vy!

NÁŠ TÝM

Ti, kteří se o Vás starají a zkušení poradci a lektoři.

Miroslav Kobza

Tah na branku!

Miroslav Kobza

Ředitel společnosti

Petra Císařová

To půjde!

Petra Císařová

Provozní ředitelka

Vendula Mrázová

Rozhodni se srdcem!

Vendula Mrázová

Koordinátor divize školení

Tereza Kobzová

Socíální sítě s láskou!

Tereza Kobzová

marketingový specialista

Romana Smejkalová

Zavolejte, dovoláte se mě!

Romana Smejkalová

asistentka

Lucie Semerádová

Čísla, čísla, faktury a peníze!

Lucie Semerádová

fakturantka

Ti nejlepší z nejlepších

Zobrazit kompletní tým MBK

Ti nejlepší z nejlepších

poradci, lektoři

ČLÁNKY A NOVINKY

Skvělé rady, tipy, triky a zkušenosti či prostě jen zajímavé informace a postřehy.

Taková zpětná vazba nám opravdu dělá radost aneb reference na jedničku

Přečtěte si, co na nás říkají zaměstnanci firmy ČEZ a.s.

Umělá inteligence AI

Umělá inteligence (AI) je oblast informatiky, která se zabývá vývojem algoritmů a technik, které umožňují strojům a počí

3 tipy, jak být lepším leaderem

Naučte se, jak být správným leaderem. Přinášíme tipy, jak motivovat a inspirovat své podřízené a zároveň si udržet přiro

NAŠI PARTNEŘI

S kým spolupracujeme a kdo spolupracuje s námi?


MBKREAL

MBK REAL

Realitní společnost MBK Real vznikla v roce 2010 jako divize společnosti MBK Consulting, s.r.o. Po 2-leté zkušenosti v realitní frančízové síti, se vydala vlastní cestou. Cílem je individuální a vstřícný přístup ke klientům, poskytování kvalitních a komplexních služeb orientovaných na potřeby klienta a rozvoj referenčního byznysu. Kromě realitní činnosti zajišťuje celkový právní servis spojený s prodejem/pronájmem nemovitosti a úzce spolupracuje s odborníky, kteří zajišťují poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a kompletní zpracovávání úvěrových a pojišťovacích produktů. 

MBK REAL je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR (dále jen ARK ČR), která je největším profesním sdružením odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Od května 2011 vlastní Certifikát jakosti ISO 9001, osvědčení zajišťující kvalitu v oboru „Realitní činnost a kompletní správa objektů“. 

Podívat se na stránky MBK REAL

RHK BRNO

Regionální hospodářská komora Brno je samostatným právním subjektem v rámci sítě Hospodářské komory České republiky. Je zapsána v obchodním rejstříku. Byla zřízena na základě Zákona 301/1992 Sb. o Hospodářské a Agrární komoře. Slouží k podpoře podnikatelských aktivit, k prosazování a ochraně zájmů členských firem. RHK Brno poskytuje služby a poradenství v oblasti vzdělávání, finančního poradenství, právního poradenství, exportního poradenství, celního poradenství, služby CzechPoint a pronájem vlastních prostor členským firmám. V roce 2012 získala ocenění Organizace roku.

Přejít na stránky RHK Brno


OHK JIHLAVA

Okresní hospodářská komora Jihlava je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.

MPO

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky (MPO) je ústřední orgán státní správy pro státní politiku v oblasti průmyslu, obchodu, surovin a ekonomických vztahů vůči zahraničí. V jeho kompetencích je příprava politiky, koncepce rozvoje podnikání i průmyslu, obchodu, stavebnictví, energetiky a ochrany spotřebitele. Zodpovídá za legislativní oblasti a rámci svých pravomocí a Radu kvality.


Přejít na stránky MPO

Poptávkový formulář