Školení a kurzy

ŠKOLENÍ A KURZY

Jsme praktici - žádní uspávači hadů!

Pořádáme odborná školení a kurzy, kde předáváme naše zkušenosti, rady a tipy. Neustále a rádi vzděláváme, školení zdokonalujeme a umíme provázat jednotlivá témata s podnikáním, reálným životem jednotlivců a firem. Obdržíte nejnovější informace, postřehy a často i naše know-how, a to jak prezenčně, tak online.

Obchod, nákup a prodej

Perfektní obchodní dovednosti a vzájemně prospěšné odběratelsko-dodavatelské vztahy a neprůstřelné smlouvy, jsou klíčové pro úspěšné podnikání. Od správného výběru dodavatelů, přes efektivní nákup, psychologii prodeje až po provoz eshopu a reklamace.

Zobrazit kurzy

Právo, zákony a legislativa

"Neznalost zákona neomlouvá"  a tak vám rádi poskytneme lidskou řečí školení zaměřené na výklad požadavků zákonů a legislativy v oblastech občanského zákoníku, reklamací, GDPR, stavebního zákona, zákoníku práce nebo provozování eshopů. 

Zobrazit kurzy

Řízení firem - procesy, projekty, rizika a krize

Každý potřebuje odhalit rizika (FMEA, SWOT, BOZP a PO, HACCP), být na ně vhodně připraven a umět reagovat, když nastane něco nepředvídatelného! Ať už řídíte projekty, procesy nebo celou firmu, naučte se na školení vše, co je k tomu třeba. 

Zobrazit kurzy

Personalistika a HR

Personalistika není jen o smlouvách a mzdách. Moderní HR pracovník musí znát vše od sociálních sítí, přes recruitment, GDPR a zákoník práce až po komunikaci, psychologii a motivační nástroje. Školení v praxi Vám pomůže nabýt potřebné vědomosti.

Zobrazit kurzy

Manažeři a vedoucí

Každý vedoucí, od mistra, přes manažera až po ředitele, potřebuje správně namíchaný koktejl technických, koncepčních a lidských dovedností. Prezentační triky, změnové řízení, motivace, komunikace, vedení lidí i porad, jsou klíčové znalosti úspěšného šéfa.

Zobrazit kurzy

Výroba, kvalita a metrologie

Dnešní moderní výroba se neobjede bez kontroly kvality, a pro kontrolu kvality je nezbytná metrologie. Jak efektivně vyrábět (LEAN, KAIZEN, SPC, 5S, TPS, G8D, FMEA a další) , kontrolovat a měřit je společným jmenovatelem školení v této kategorii.

Zobrazit kurzy

Školení ISO

Tady najdete vše z oblasti ISO norem, systémů managementu kvality, životního prostředí, bezpečnosti, energetiky, a dalších a to včetně školení interních auditorů dle ISO 19011, pro normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 13485, a jiné.

Zobrazit kurzy

Zdravotnictví, laboratoře a zkušebny

Výrobce zdravotnických prostředků, distributoři, laboratoře i zkušebny potřebují kvalifikovaný personál. Bez znalostí ISO 13485, analýzy rizik dle ISO 14971 nebo požadavků na akreditace dle ISO 17025 a školení metrologie či interního auditora to bude skřípat.

Zobrazit kurzy

Osobní rozvoj a seberealizace

Seberealizace a osobní rozvoj je pěkná dřina! Ať už se pustíte do time managementu, prezentačních dovedností, komunikace, motivace nebo chcete být lepší leader, načerpáte na našich školeních úžasnou inspiraci, rady a tipy. Teorie s praxí je skvělý základ.

Zobrazit kurzy

IT a Office kurzy

Word, Excel, Teams, Outlook, to jsou dnes nepostradatelní pomocníci pro každého! Efektivní spolupráce týmu, práce s emaily, priority úkolů, číslování nadpisů, vkládání obsahů, nebo kontingenční tabulky a filtry a funkce, to vše se dozvíte. 

Zobrazit kurzy

Web, marketing a sociální sítě

Jak v praxi a podnikání využít Facebook, Linkedin, Instagram nebo správně vytvořit web, eshop a nastavit SEO co nejlépe? Naučte se zpracovat skvělé storíčko a využívat digitální marketing na maximum. A nezapomeňte při tom na legislativní aspekty.

Zobrazit kurzy

Účetnictví a daně

Čísla, čísla a zase čísla - finanční pohled na fungování firem. Odhalte tajemství podvojného účetnictví, pronikněte do světa finančního reporting nebo si připravte neprůstřelnou roční účetní uzávěrku. Školení teorie spojené s praxí Vám pomůže rozšířit obzory.

Zobrazit kurzy

Automotive

Specifický obor a specifické požadavky, tak i speciální kategorie. Vše co výrobci a dodavatelé v automotive potřebují pěkně pohromadě a na jednom místě. Od FMEA přes audity, G8D, a IATF až po trvale udržitelný rozvoj

Zobrazit kurzy

Online kurzy

V této kategorii najdte všechna školení, která školíme i ONLINE. Nemusíte tedy nikam jezdit, jen se připojíte v klidu z domova. Nejedná se o nudný elearning či videozáznam, co si pustíte. Jde o interaktivní spojení s lektorem, diskuze, workshopy a praktické case study.

Zobrazit kurzy

Na dotaz

Tato školení bohužel nemají vyhlášen termín. Ale to nevadí, můžeme pro Vás jakékoliv téma z nabídky školení připravit jako školení na míru a proškolit zaměstnance u Vás ve firmě  nebo na základě Vaší poptávky termín vyhlásíme. Napište nám

Zobrazit kurzy

NOVINKA

Všechny NOVINKY pěkně pohromadě. Pokud naše témata znáte tétměř nazpaměť, můžete se zde podívat, co jsme přidali v posoledních 6 měsících za nová školení. Reagujeme tím na vaše dotazy, poptávku i změny legislativy. 

Zobrazit kurzy
Všechna školení