Vyhledávání

Vendula Mrázová

Vendula Mrázová

Vendula Mrázová

Vedoucí divize školení
„Zjistila jsem, že kdykoliv se pro něco rozhodnu srdcem, většinou je to správné rozhodnutí“ Školení, složité projekty i nabídky na míru v oblasti vzdělávání zaměstnanců jsou její parketa.

S více jak 10-ti letou zkušeností zastává pozici koordinátora divize školení a projektového manažera. K jejím hlavní činnostem patří koordinace aktivit divize školení, získávání nových partnerů, lektorů, rozšiřování stávajícího produktového portfolia, marketing a obchod, analýza dotačních příležitostí a programů financování a kompletní realizace školení. Jejím posláním v MBK Consulting, s.r.o. je zaštítit divizi školení a postarat se tak o neustálé zkvalitňování nabízených služeb v této oblasti. Práce ji baví a neustále nás zahrnuje podnětnými nápady a dalšími tématy kurzů.

Vystudovala Pedagogickou fakultu MU a Vyšší odbornou školu obchodní v Brně se zaměřením na lektorství německého jazyka a zahraniční obchod. Své nadšení a um v oblasti vzdělávání projevila při lektorování německého jazyka a svým působením v Institutu výchovy bezpečnosti práce v Brně, kde v rámci své praxe zaujala pozici člena akreditovaného certifikačního orgánu. 


Poptávkový formulář